TURİZM HABERLERİ
Konaklama sektörünün kalbi İzmir'de atacak
13 Temmuz 2018, 09:50 0
Konaklama sektörünün kalbi İzmir'de atacak
Ege Uluslararası 4. Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı ve Ev Dışı Tüketim Fuarı (HORECA Fair), ilk kez İzmir'de düzenlenecek. Her iki fuar aynı zamanda turizmin amiral gemisi gastronomi sektöründen ünlüleri ağırlayacak, 5 bine yakın şef gövde gösterisi yapacak. 2 bin satın almacı konaklama sektörünün trend ürünleri için ikili görüşme yapacak.
İZBAN’DAN SELÇUK İÇİN YAZ UYGULAMASI
22 Haziran 2018, 15:08 0
İZBAN’DAN SELÇUK İÇİN YAZ UYGULAMASI
İZBAN, ülkemizde kültür turizminin merkezlerinden Selçuk’a ulaşımı daha da kolaylaştırmak ve yaz döneminde yükselen yolcu talebine yanıt vermek amacıyla Selçuk-Tepeköy arasındaki günlük sefer sayısını 20’den 26’ya yükseltti.
DOĞAN BAYRAMIN İLK GÜNÜ 5 İLÇE DOLAŞTI. TURİZME DİKKAT ÇEKTİ..
16 Haziran 2018, 11:57 0
DOĞAN BAYRAMIN İLK GÜNÜ 5 İLÇE DOLAŞTI. TURİZME DİKKAT ÇEKTİ..
Doğan “Yatırımcı, girişimci, turizm şirketleri, esnaf, acenteler, yerel yönetimler aynı zincirin halkaları, bir halka zayıf oldu mu çark dönmez”
“ÇEŞME’DE TURİZM 12 AY OLMALI”
30 Mayıs 2018, 10:50 1
“ÇEŞME’DE TURİZM 12 AY OLMALI”
AK Parti Çeşme İlçe Başkanı İlter Etike, Kadın Kolları Başkanı Pınar Ayyıldız Özen, İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Namık Kemal Aydoğdu ve kalabalık partili bir grupla birlikte Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü’yü ziyaret eden Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan’a burada esnafın sorunlarını içeren bir dosya sunuldu. Çeşme’de kurulması istenilen küçük sanayi sitesiyle ilgili proje görüşüldü. Çeşme Turizm Derneğinden yöneticiler sorunlarını dinleyen Doğan, ilçenin en büyük otellerinden birinin yöneticilerinden de olan Yakup Demir’in hazırladığı sunumu izledi.
BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİNDEN İZMİR’E DİREKT UÇUŞLAR HAZİRANDA BAŞLIYOR
30 Mayıs 2018, 00:31 0
BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİNDEN İZMİR’E DİREKT UÇUŞLAR HAZİRANDA BAŞLIYOR
Air Arabia Havayolları İzmir Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle 27 Haziran’dan itibaren Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Sharjah Emirliğinden İzmir’e haftada 3 gün tarifeli direkt uçuşlar başlatacak. Bu uçuşların etkinliğinin artırılması amacıyla İzmir Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla turizm profesyonellerine yönelik tanıtım gezisi (fam trip) düzenlendi. Birleşik Arap Emirlikleri’nde yerleşik tur operatörü ve seyahat acentalarından oluşan heyet, İzmir Şehir Merkezi, Çeşme, Alaçatı, Efes ve Şirince’yi gezerek İzmir’in turizm değerlerini yerinde görme fırsatı buldu.
ORDU MEDYA KURULTAYINA KATILIYORUZ…
01 Mayıs 2018, 14:33 0
ORDU MEDYA KURULTAYINA KATILIYORUZ…
Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen Ordu Kültür ve Medya Kurultayı 3-5 Mayıs tarihleri arasında Ordu’da yapılacak.
GENÇLİK TURİZMİNDE TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇIK
17 Nisan 2018, 23:55 0
GENÇLİK TURİZMİNDE TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇIK
Uluslararası Kamplar Birliği İkinci Başkanı Fahrettin Gözet, Türkiye’nin gençlik kampları açısından çok avantajı bir konumda olduğunu belirterek, “Gençlik kamplarında Türkiye’nin önü açık” dedi.
İZMİR’DE DÜĞÜN ORGANİZASYONU...
30 Mart 2018, 22:15 0
İZMİR’DE DÜĞÜN ORGANİZASYONU...
Hayatınızın en özel ve en anlamlı gününü daha da güzel ve özel bir hale getirmek isterseniz planlamalarınız profesyonel ve deneyimli ekibi ile <strong><a href="http://www.mynacatering.com/" rel="dofollow" title="myna-catering">MynaCatering</a></strong> ‘den olsun. Büyük bir özen ve özveri ile çalışmamızın sonucu sizin gülümsemeniz olsun dedik ve bu sürecek yolda yanınızda olmak istedik. Hayatımızda bir dahası asla olmayacak anlar vardır. Bu anları asla unutulmayacak anılara çevirmek için sihirli ellerimizin anılarınızı biriktirmesine izin verin.