SİYASET HABERLERİ
MİLLETVEKİLİ BEKLE VE BAŞKAN GÖRMEZ AŞURE DAĞITTI...
29 Eylül 2018, 13:07 0
MİLLETVEKİLİ BEKLE VE BAŞKAN GÖRMEZ AŞURE DAĞITTI...
Barış Yapı Sitesi ve Belediye Meydanı’ nda aşure dağıtan Torbalı Belediyesi, bu kez Türkmenköy Mahallesi’nde aşure dağıtımı yaptı. Milletvekili Cemal Bekle ve Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez vatandaşlara kendi elleri ile ikramda bulundu
UĞURLU: TEK GAYEMİZ MİLLETE HİZMET
23 Eylül 2018, 22:34 0
UĞURLU: TEK GAYEMİZ MİLLETE HİZMET
AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katılan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rahle-i tedrisatından geçtiğini belirterek, “Allah’a hamd olsun Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde millete hizmet etmek için çıktığımız bu kutlu yolda 4,5 yılda Kemalpaşa’mıza adeta lig atlatıp marka projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
DOĞAN KARABAĞLAR’DAKİ PROJENİN AKIBETİNİ SORDU
23 Eylül 2018, 12:40 0
DOĞAN KARABAĞLAR’DAKİ PROJENİN AKIBETİNİ SORDU
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Eski Grup Başkanvekili Bilal Doğan Karabağlar ilçesindeki sorunların peşini bırakmıyor. Karabağlar Belediyesi’nin ilçeye kazandıracağı meydan projesinin akıbetini soran Doğan, “Bu yatırıma yıllardır neden başlanamadı? Yoksa proje iptal mi edildi?” sorusunu gündeme taşıdı.
ŞENGÜL “KİMSE TORBALI İÇİN ADAYLIK ARAYIŞINA GİRMESİN”
22 Eylül 2018, 18:40 0
ŞENGÜL “KİMSE TORBALI İÇİN ADAYLIK ARAYIŞINA GİRMESİN”
AK Parti Torbalı İlçe Danışma toplantısı yapıldı. Yerel seçim çalışmalarına başlayın talimatı veren AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün ‘Torbalı’da kimse aday arayışında olmasın’ çıkışı salonda alkış tufanı kopmasına neden oldu.
AK Parti İzmir ‘Akademi’ kurdu
19 Eylül 2018, 11:16 0
AK Parti İzmir ‘Akademi’ kurdu
Yaklaşan yerel seçimler öncesinde partililerin hitabet, vücut dili, sosyal medya kullanımı, zaman yönetimi ve hafıza teknikleri gibi birçok konuda kendilerini geliştirmeleri isteyen AK Parti İzmir İl Başkanlığı, aralarında yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu 180 kişinin eğitim alacağı bir “akademi” kurdu. “Fikir ve Gelişim Akademisi” adı verilen eğitim çalışması 30’ar kişilik 6 sınıf oluşturulurken, dersler ise bugün (Çarşamba) başlıyor.
İZMİR SİYASETİNDE BAHAR HAVASI…
17 Eylül 2018, 21:28 0
İZMİR SİYASETİNDE BAHAR HAVASI…
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve AK Partili belediye başkanlarının beklenen görüşmesi başkanlık makamında gerçekleşti. Öğlen 12.00’de başlayıp 2,5 saat süren toplantı sona erdi. Başkan Aziz Kocaoğlu, toplantının son derece verimli geçtiğini söyledi ve “Sorunları halledeceğiz” dedi. Başkan Aydın Şengül de, Ankara’daki büyükşehir dosyalarının takipçisi olduklarını dile getirerek, seçime kadar büyükşehir belediyesinin sorunu kalmayacağı sözünü verdi. Kocaoğlu ve Şengül'ün yarın da Ulaştırma Bakanı M.Cahit Turan'la Ankara'da bir görüşme yapacağı açıklandı.
İZMİR’DEKİ AVM’LER MİLLİ SERMAYEYİ BİTİRİYORMU?
19 Ağustos 2018, 16:57 0
İZMİR’DEKİ AVM’LER MİLLİ SERMAYEYİ BİTİRİYORMU?
Metropolishaber'in yazarı Halit TUNÇ İzmir esnafının AVM'lerdeki döviz üzerinden kira sorununu yazdı...
DOĞAN'DAN DOĞRUCA'YA TEBRİK ZİYARETİ...
18 Ağustos 2018, 18:36 0
DOĞAN'DAN DOĞRUCA'YA TEBRİK ZİYARETİ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Eski Grup Başkanvekili ve İş adamı Bilal Doğan Ak Parti Karabağalar İlçe Teşkilatı’nın yeni başkanı İrfan Doğruca’yı mekanında ziyaret ederek tebrik etti. Doğruca’ya görevinde başarılar dileyen Doğan, Doğruca’nın Karabağlar’da sevilen bir isim olduğunu ve verilen görevi hak ettiğini belirtti.