GÜNDEM HABERLERİ
BELEVİ SOSYAL TESİSİ AÇILDI
07 Kasım 2018, 13:03 0
BELEVİ SOSYAL TESİSİ AÇILDI
Belevi Mahallesi’nde yer alan Belevi Sosyal Tesis’in açılışı gerçekleşti. Açılışa AK Parti İzmir Milletvekili ve AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Mahmut Atilla Kaya ve AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, daire amirleri, akademisyenler, siyasi parti başkan ve temsilcileri sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
TORBALI BELEDİYESİ’NDEN TEMİZLİK TİMİ
06 Kasım 2018, 10:27 0
TORBALI BELEDİYESİ’NDEN TEMİZLİK TİMİ
Torbalı Belediyesi 603 km2’lik hizmet alanının tamamında aynı standartlarda hizmet verebilmek amacıyla anlık ‘Temizlik Timi’ kurdu.
AK Parti: İzmir'e 70 milyar TL yatırım yaptık
05 Kasım 2018, 15:17 0
AK Parti: İzmir'e 70 milyar TL yatırım yaptık
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, hükümetin bugüne kadar İzmir’e yaklaşık 70 milyar TL yatırım yaparak, Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdığını söyledi. Kısa süre içinde tamamlanacak projelerle İzmir’in büyük ivme kazanacağını belirten Şengül, birçok yatırımın da engellendiğini hatırlattı. Hükümetin İzmir’e gereken desteği vermediğini iddia eden CHP'lilere de cevap veren Şengül, “İzmir’in acil ihtiyacı olan hangi projeyi sundunuz da biz engelledik? Yıllık 4-5 milyar TL bütçesi olan Büyükşehir Belediyesi, 15 yılda kentteki hangi önemli sorunu çözdü? CHP’liler konuşuyor ama boş konuşuyor” dedi.
Buca’da Esnaf İsyanı…
05 Kasım 2018, 11:53 0
Buca’da Esnaf İsyanı…
AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı arap saçına dönen Buca Forbes Sevgi yolu yenileme çalışmalarının yavaş ilerlemesi sonucu iflas noktasına gelen esnafları ziyaret etti.
"Üniversitemiz Kemalpaşa ile daha da taçlandı"
01 Kasım 2018, 16:13 0
"Üniversitemiz Kemalpaşa ile daha da taçlandı"
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kemalpaşa Yerleşkesi Sürekli Eğitim Merkezi ilçede faaliyetlerine başladı. İKÇÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nin Kemalpaşa’ya taşınması nedeniyle ilçede ilk kez gerçekleştirilen Senato Toplantısında Kemalpaşa’ya yerleşke açılacağı müjdesi de verildi.
Şengül: Zübük siyaset anlayışından vazgeçmiyor, kamuoyunu yanıltmaya çabalıyorlar
01 Kasım 2018, 11:57 0
Şengül: Zübük siyaset anlayışından vazgeçmiyor, kamuoyunu yanıltmaya çabalıyorlar
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Sayıştay raporu dayanak gösterilerek İzmir’in ödediği vergiye göre yeterli kamu yatırımı alamadığına ilişkin CHP’den gelen eleştirilere, rakamları ortaya koyarak cevap verdi.
Bisiklet Pazarından ..
01 Kasım 2018, 11:36 0
Bisiklet Pazarından ..
İlki Karşıyaka’da geçtiğimiz pazar gerçekleştirilen 2.el bisiklet pazarı bisiklet severlerin yoğunun ilgisiyle karşılandı. Sabahın erken saatlerinde bisikletlerini satmak isteyenler kendileri için ayrılan alanlara yerleşirken, bisiklet parça ve aksesuarları satanlar da gösterilen yerde alıcıları ile buluştular. Model değiştirmek, farklı tür bisiklete geçmek isteyenler aradıkları bisikletleri test ederek, isterlerse ekspertiz desteği de alarak alış verişlerini yaptılar.
TSD  İZMİR ŞUBESİNDEN SİYASİ PARTİLERE ÇAĞRI;
01 Kasım 2018, 11:17 0
TSD İZMİR ŞUBESİNDEN SİYASİ PARTİLERE ÇAĞRI;
“Yerel seçimlerde her kentte engellilere kontenjan ayrılsın” “Ülkemizde 10 milyon dolayında engelli birey var. Lakin kentte sosyal yaşam alanları ve ticaret merkezleri dizayn edilirken varlığımız yok sayılıyor”