Teknik Paten...

Sektör : Bilişim Tarih : 7 ay önce
Telefon : 0532 451 34 16 Faks :
Web Sitesi : https://www.teknikpatenhavalandirma.com
Adres: Altın Bakkal Sokak N:4/A Tarlabaşı - Beyoğlu 34435 Beyoğlu / İstanbul

Hizmet vermeye başladığımız 1998'den bu yana en kaliteli ve düzgün havalandırma & klima hizmetleri vermekteyiz. Havalandırma sistemleri için Türkiye ve İstanbul civarında her sektörden büyük & küçük firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız. Havalandırma işleri için özellikle cafe, otel, restaurant, lokanta, otopark, kahvehane, ofis, dükkan gibi her büyüklükten işyerlerinden (işletmeden) talep görmekteyiz. Havalandırma sistemleri için ev havalandırma sistemleri de son derece talep görmektedir. İstanbul'da havalandırma sistemleri için uygulama öncesi hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Havalandırma sistemleri fiyatlarını da bu keşif sürecinde belirlemekteyiz.

Klima servisi de aynı profesyonellikte tarafımızdan verilmektedir. Gerek klima temizliği gerek de klima bakımı gerekse de klima montajı her talep eden firma için tarafımızdan en kısa sürede profesyonellikle yerine getirilmektedir. Bu tür veya özel klima servisi işleri için İstanbul içinde özellikle Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Kadıköy, Zeytinburnu, Tuzla, Aksaray, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Ataşehir, Eminönü, Eyüp, Florya gibi İstanbul semtlerine gün içinde ücretsiz hem evler için hem de işyerleri için ücretsiz keşif yapmaktayız. Klima bakımı fiyatını iletişim numaralarımızı arayarak öğrenebilir veya duruma göre bizden keşif yapmamızı isteyebilirsiniz.

Havalandırma veya klima ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü mobil telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Uygulamalarımız hafta içi olmakla birlikte proje bazlı hafta sonları da çalışabilmekteyiz.